Věděli jste, že v našem těle máme více než 100 kloubů?
Každý je navíc trochu jiný.  Například ramenní kloub je v našem těle nejpohyblivější a kolenní kloub je zase největší a zároveň nejvíce zatěžovaný.  Péče o klouby navíc může být velmi zrádná, protože nemáme potřebu se o ně starat, dokud neomezují náš pohyb. Prevence je přitom více než důležitá. První příznaky úbytku kloubní chrupavky se obzvlášť v dnešní uspěchané době mohou totiž objevit mnohem dříve, než byste čekali. Pojďte se nejprve podívat na to, co to vůbec kloub je, z čeho se skládá, jak funguje a jak o něj pečovat.
Kloub je pohyblivé spojení dvou nebo více kostí. Kloubní hlavice jedné kosti zapadá do kloubní jamky jiné kosti. Mezi jamkou a hlavicí se nachází kloubní štěrbina, která je vyplněná kloubním mazem (tzv. synoviální tekutinou). Konce obou kostí pak spojuje po obvodu vazivové kloubní pouzdro, které je velmi důležité pro pevnost a výživu kloubu. Kloubní pouzdro je protkáno sítí cév a kapilár. Zevní vazivová vrstva zajišťuje kloubu pevnost a vnitřní vrstva zajišťuje chrupavkám výživu.
V kloubu hraje důležitou roli právě kloubní chrupavka, která tlumí nárazy a snižuje tření.
Zabezpečuje tak hladký a bezproblémový pohyb. Pokud kloub zatížíme, z chrupavky se uvolní kloubní maz, který snižuje tření a opotřebení chrupavek. Při odlehčení se nasaje zpět do chrupavky, a tím ji vyživuje. Chrupavka začíná ztrácet svou regenerační schopnost již po 30. roce, kdy se postupně ztenčuje a klesá její pružnost. Celý proces se navíc může urychlit velkou zátěží kloubů, ať už při sportu nebo nadváhou.
S péčí o klouby je proto potřeba začít včas a dodávat kloubům vhodnou výživu.
Nikdo z nás nemládne a všichni svůj věk tu a tam na svém těle pocítíme. Nejprve po lehkém sportu a pak už nás mohou potrápit každodenní aktivity jako chůze ze schodů nebo vstávání z křesla.  A když už pečovat, tak nejen o kloub ale i vazy a šlachy.
<

Jedinečný přípravek na klouby, vazy i šlachy.

Doplněk stravy

GS Condro® DIAMANT 60
STANDARD
299 Kč Kúra na 1 měsíc
60tablet
Kúra na 1 měsíc
4,98 Kč / tableta
GS Condro® DIAMANT 120
BEST
599 Kč Kúra na 2 měsíce
120 tablet
Kúra na 2 měsíce
4,99 Kč/ tableta
GS Condro® DIAMANT 360
ECONOMY
1499 Kč Kúra na 6 měsíců
360 tablet
Kúra na 6 měsíců
4 Kč / tableta
Doprava ZDARMA

Silné a účinné složení GS Condro® bylo testováno Revmatologickým ústavem v Praze. 

Výživová složkav 1 tabletěve 2 tabletách% RVH ve 2 tabletách
Krystalický glukosamin sulfát.2KCl 1061,3 mg 2122,6 mg
(odpovídá čistému glukosamin sulfátu  Clini-Q®) 800 mg 1600 mg
Aescin20 mg40 mg
Vitamin C6 mg12 mg 15

RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých
* – RVH nebyla stanovena

Dávkování:

Dospělí: 1× denně 2 tablety nebo 2× denně 1 tableta.

Děti od 12 let: 1 tableta denně.

Tablety lze užít kdykoliv během dne.

Pro maximální efekt je vhodné přípravek užívat trvale.

Jiná doporučení:

Tablety můžete užívat najednou nebo rozděleně do dvou denních dávek, nejlépe s jídlem nebo po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Tablety je možné drtit.

Upozornění:

Není určeno těhotným a kojícím ženám a dětem do 12 let. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

     Doprava zdarma

     Expres doručení

     Přímo od výrobce

     Doprava zdarma

     Expres doručení

     Přímo od výrobce