…  kloub se skládá z více částí a péče o samotnou chrupavku nestačí…
Pokud chceme udělat pro svůj pohybový aparát to nejlepší, musíme se starat nejen o jeho dílčí části, ale poskytnout mu komplexní péči. To platí i u kloubů, kdy se většinou soustředíme pouze o péči jedné části kloubu a to o chrupavku. Nicméně, kloub se skládá z více částí a péče o samotnou chrupavku nestačí k tomu, aby byly naše klouby dobře vyživené a my se cítili dobře. Ke kloubu totiž neodmyslitelně patří také kloubní pouzdro, vazy a šlachy.
Kloubní pouzdro je velmi důležité pro pevnost a výživu kloubu.
Je protkáno sítí cév a kapilár. Zevní vazivová vrstva zajišťuje kloubu pevnost a vnitřní vrstva pak výživu kloubu. Právě cévy synoviální membrány kloubního pouzdra jsou zásadní pro přísun živin do kloubního mazu, který se dostává až ke kloubní chrupavce, ale také k nitrokloubně uloženým vazům. (např. zkřížený vaz kolenního kloubu) a šlachám probíhajícím kloubní dutinou (např. ramenní kloub).
K tomu, aby se samotný kloub uvedl do pohybu, potřebujeme vazy a šlachy.
Vazy jsou silné pevné provazce spojující dvě kosti. Šlachy jsou také silné vazivové provazce, ale jsou velmi pružné a mají za úkol upevňovat sval ke kosti. Přenášejí sílu stahujícího se svalu, a tím uvádějí kost do pohybu. Musejí být stále dobře prokrvovány a dobře vyživovány, a je tedy třeba je ochránit.
Postupem věku klouby stárnou a začínáme svůj věk na těle pociťovat.
Vedle úpravy jídelníčku, který by měl zahrnovat například lososa, kefír či pomeranče, nám pro zdraví kloubů mohou pomoci doplňky stravy. Vhodné jsou právě ty, které pečují nejen o klouby, ale i o vazy, šlachy a kloubní pouzdra.
Proto je vhodné vybrat přípravky s obsahem látek, které napomáhají správnému krevnímu zásobení kloubního pouzdra a podporují mikrocirkulaci tkaní. Pro takovou látku nemusíme chodit příliš daleko a stačí k tomu využít starých známých přírodních látek. Mezi ty osvědčené patří například aescin, který je hlavní účinnou látkou extraktu koňského kaštanu, tedy jírovce maďal. Pro své účinky je aescin látkou oceňovanou lékaři po celém světě.

Jedinečný přípravek na klouby, vazy i šlachy.

Doplněk stravy

GS Condro® DIAMANT 60
STANDARD
299 Kč Kúra na 1 měsíc
60tablet
Kúra na 1 měsíc
4,98 Kč / tableta
GS Condro® DIAMANT 120
BEST
599 Kč Kúra na 2 měsíce
120 tablet
Kúra na 2 měsíce
4,99 Kč/ tableta
GS Condro® DIAMANT 360
ECONOMY
1499 Kč Kúra na 6 měsíců
360 tablet
Kúra na 6 měsíců
4 Kč / tableta
Doprava ZDARMA

Silné a účinné složení GS Condro® bylo testováno Revmatologickým ústavem v Praze. 

Výživová složkav 1 tabletěve 2 tabletách% RVH ve 2 tabletách
Krystalický glukosamin sulfát.2KCl 1061,3 mg 2122,6 mg
(odpovídá čistému glukosamin sulfátu  Clini-Q®) 800 mg 1600 mg
Aescin20 mg40 mg
Vitamin C6 mg12 mg 15

RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých
* – RVH nebyla stanovena

Dávkování:

Dospělí: 1× denně 2 tablety nebo 2× denně 1 tableta.

Děti od 12 let: 1 tableta denně.

Tablety lze užít kdykoliv během dne.

Pro maximální efekt je vhodné přípravek užívat trvale.

Jiná doporučení:

Tablety můžete užívat najednou nebo rozděleně do dvou denních dávek, nejlépe s jídlem nebo po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Tablety je možné drtit.

Upozornění:

Není určeno těhotným a kojícím ženám a dětem do 12 let. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

     Doprava zdarma

     Expres doručení

     Přímo od výrobce

     Doprava zdarma

     Expres doručení

     Přímo od výrobce