GS Condro® – 18 let výzkumu, vývoje a inovací

Za tradiční značkou GS Condro® stojí 18 let výzkumu a vývoje. Vytvářet přípravky nejvyšší kvality bylo naším cílem už do začátku, a proto celý proces výroby i balení doprovází přísná kontrola. Vysoká bezpečnost, doložená certifikací HACCP, zajišťuje, že výsledný produkt splňuje požadavky našich odborníků. Přípravky GS Condro® se mohou pochlubit statisíci spokojených uživatelů.

Garantovaná kvalita GS Clini-Q®

Originální kvalita glukosamin sulfátu v kvalitě Clini-Q®, obsaženého v přípravcích GS Condro®, je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce. Každá šarže je totiž kontrolována na obsah glukosamin sulfátu v mezinárodně akreditované laboratoři. Denní dávka 1600 mg glukosamin sulfátu představuje extra silnou dávku pro každý den.Testováno Revmatologickým ústavem – Účinnost GS Condro® byla ověřena testováním Revmatologickým ústavem v Praze v letech 2004–2006. 8 z 10 uživatelů bylo s jeho užíváním velmi spokojeno. *

*MUDr. Olejárová M., a kol.: Česká revmatologie, 16, 2008, p. 153-160

Moderní technologie

Díky moderní ETS2-TABS® Technologii zpracování tablet nabízí GS Condro® nejen maximální účinnost pro vaše klouby, ale i maximální komfort při užívání. Ten je podle poznatků moderní farmacie rozhodující při dlouhodobém užívání kloubních přípravků pro jejich příznivý účinek na klouby.

Unikátní Diamant FORTESCIN®

Dlouholetý výzkum vedl v roce 2013 k rozšíření stávající řady přípravků GS Condro® o jedinečný produkt GS Condro® DIAMANT. Zlatý standard v podobě extra silné dávky glukosamin sulfátu byl obohacen o revoluční komplex Diamant FORTESCIN®, obsahující speciální látku aescin a vitamin C. Aescin je látka uznává odborníky na celém světě. Přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach. Také podporuje oběh tělních tekutin na úrovni jednotlivých tkání (mikrocirkulace tkání).

Vysoká bezpečnost dlouhodobého užívání

Přípravky GS Condro® jsou určeny pro dlouhodobé užívání a splňují požadavky na vysokou bezpečnost doloženou certifikací HACCP.